PERSONAL

Vi tycker att det är jätteroligt med sociala kontakter. Därför svarar vi gärna i telefon eller träffas för ett möte. Vi använder gärna vår kompetens för att hjälpa dig att lösa dina eventuella problem och om vi får vara med och projektera projekt i ett tidigt stadie kan vi dela med oss av vår kunskap så att systemen byggs på ett hållbart, kostnadseffektivt och bra sätt.

Du når oss på något av följande sätt

Telefon, växel 0470 72 21 00
Epost info@itk-envifront.se

För att nå en specifik medarbetare, kika in på bilderna nedan och ta direktkontakt med den du önskar.

Fredrik Albertson

Fredrik Albertson

VD

fredrik.albertson@itk-envifront.se
Direkt: 0470 – 72 21 10
Mobil:  070 – 692 94 21

Freddie Edqvist

Freddie Edqvist

Försäljningschef

freddie.edqvist@itk-envifront.se
Direkt: 0470 – 72 21 01
Mobil:  070 – 304 93 17

Hanna Bidar

Hanna Bidar

Ekonomi

hanna.bidar@itk-envifront.se
Direkt: 0470 – 72 21 08
Mobil:  073 – 505 52 72

Mattias Lagerstedt

Mattias Lagerstedt

Försäljning

mattias.lagerstedt@itk-envifront.se
Direkt: 0470 – 72 21 06
Mobil:  070 – 307 61 06

Peter Säbom

Peter Säbom

Försäljning

peter.sabom@itk-envifront.se
Direkt: 0470 – 72 21 03
Mobil:  070 – 372 21 14

Fredrik Björkman

Fredrik Björkman

Försäljning

fredrik.bjorkman@itk-envifront.se
Direkt: 0470 – 72 21 07
Mobil:  070 – 910 40 06

Magnus Dahlin

Magnus Dahlin

Försäljning, reservdelar och inköp

magnus.dahlin@itk-envifront.se
Direkt: 0470 – 72 21 05
Mobil:  072 – 222 21 05

Fredrik Kraft

Fredrik Kraft

Projektledning, konstruktion och kvalitet

fredrik.kraft@itk-envifront.se
Direkt: 0470 – 72 21 04
Mobil:  072 – 222 21 04

Stefan Persson

Stefan Persson

Projektledning och konstruktion

stefan.persson@itk-envifront.se
Direkt: 0470 – 72 21 09
Mobil:  076 – 338 08 81

Björn Hollström

Björn Hollström

projektledning och konstruktion

bjorn.hollstrom@itk-envifront.se
Direkt: 0470 – 72 21 02
Mobil:  076 – 012 21 02

Robin Lundin

Robin Lundin

montage och lager

robin.lundin@itk-envifront.se
Växel: 0470 – 72 21 00